Sacher torta mikróban készült
Hozzávalók
Sacher torta mikróban készült
100 g étcsoki (80 g is elég)
100 g margarin
100 g rétesliszt
80 g cukor
3 db tojás
1 kk. Dr. Oetker Sütőpor
tölteléknek:
sárgabaracklekvár
Elkészítés
Elkészítés
A tojásokat a cukorral felverjük. A mikróban felolvasztjuk az étcsokit a vajjal.
Ha már kész hozzáöntjük a tojásokhoz és beleszitáljuk a lisztet és a sütőport. Lazán összedolgozzuk. Egy formát kiolajozunk (én jénaiba tettem) és beleöntjük a masszát
Betesszük a mikróba 5 percet alapmelegítő programon megsütjük, ha leállt hagyjuk 3 percet a mikóba ne nyissuk még ki.
Ha kivettük hagyjuk hűlni, vágjuk félbe és kenjük meg a lekvárral.
A tetejére tegyünk csokimázat.
Ha már kész hozzáöntjük a tojásokhoz és beleszitáljuk a lisztet és a sütőport. Lazán összedolgozzuk. Egy formát kiolajozunk (én jénaiba tettem) és beleöntjük a masszát
Betesszük a mikróba 5 percet alapmelegítő programon megsütjük, ha leállt hagyjuk 3 percet a mikóba ne nyissuk még ki.
Ha kivettük hagyjuk hűlni, vágjuk félbe és kenjük meg a lekvárral.
A tetejére tegyünk csokimázat.
Alternatív elkészítés
A legegyszerűbb és gyorsabb:) csak a lényeg hagyjuk hűlni.
Kedvencnek jelölöm
Sacher torta mikróban készült
Hozzávalók
Sacher torta mikróban készült
100 g étcsoki (80 g is elég)
100 g margarin
100 g rétesliszt
80 g cukor
3 db tojás
1 kk. Dr. Oetker Sütőpor
tölteléknek:
sárgabaracklekvár
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A tojásokat a cukorral felverjük. A mikróban felolvasztjuk az étcsokit a vajjal.
Ha már kész hozzáöntjük a tojásokhoz és beleszitáljuk a lisztet és a sütőport. Lazán összedolgozzuk. Egy formát kiolajozunk (én jénaiba tettem) és beleöntjük a masszát
Betesszük a mikróba 5 percet alapmelegítő programon megsütjük, ha leállt hagyjuk 3 percet a mikóba ne nyissuk még ki.
Ha kivettük hagyjuk hűlni, vágjuk félbe és kenjük meg a lekvárral.
A tetejére tegyünk csokimázat.
Ha már kész hozzáöntjük a tojásokhoz és beleszitáljuk a lisztet és a sütőport. Lazán összedolgozzuk. Egy formát kiolajozunk (én jénaiba tettem) és beleöntjük a masszát
Betesszük a mikróba 5 percet alapmelegítő programon megsütjük, ha leállt hagyjuk 3 percet a mikóba ne nyissuk még ki.
Ha kivettük hagyjuk hűlni, vágjuk félbe és kenjük meg a lekvárral.
A tetejére tegyünk csokimázat.
Alternatív elkészítés
A legegyszerűbb és gyorsabb:) csak a lényeg hagyjuk hűlni.



Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?