Triplacsokis brownie
Hozzávalók
Triplacsokis brownie
175 g finomliszt
275 g étcsokoládé (70%-os)
80 g tejcsoki (nagyobb darabokra törve)
80 g fehér csoki (nagyobb darabokra törve)
80 g feldarabolt, pirított mandula
275 g vaj
1 teáskanál Dr. Oetker Sütőpor
4 tojás (enyhén felverve)
1 csomag Dr. Oetker Vanillincukor
325 g kristálycukor
Elkészítés
Elkészítés
A sütőt előmelegítem 170 fokra. Egy hőálló üvegtálat vagy tepsit kivajazok. Az étcsokit és a vajat egy nagy tálba teszem, és vízfürdő felé helyezve addig kevergetem, amíg teljesen folyékony masszát kapok.
Ha kész, leveszem a vízfürdőről, majd belekeverem a cukrot, vaníliás cukrot, és óvatosan beledolgozom a tojásokat is. Végül hozzákeverem a sütőporos lisztet, a nagyobb darabokra tördelt csokit és a mandulát.
Az egész masszát a kivajazott tepsibe öntöm, és kb. 20 perc alatt készre sütöm. Tűpróbával ellenőrzöm, mielőtt kiveszem. Akkor jó, ha a teteje már megsült, de a belseje még kissé képlékeny, folyós állagú.
Ha kész, leveszem a vízfürdőről, majd belekeverem a cukrot, vaníliás cukrot, és óvatosan beledolgozom a tojásokat is. Végül hozzákeverem a sütőporos lisztet, a nagyobb darabokra tördelt csokit és a mandulát.
Az egész masszát a kivajazott tepsibe öntöm, és kb. 20 perc alatt készre sütöm. Tűpróbával ellenőrzöm, mielőtt kiveszem. Akkor jó, ha a teteje már megsült, de a belseje még kissé képlékeny, folyós állagú.
Kedvencnek jelölöm
Triplacsokis brownie
Hozzávalók
Triplacsokis brownie
175 g finomliszt
275 g étcsokoládé (70%-os)
80 g tejcsoki (nagyobb darabokra törve)
80 g fehér csoki (nagyobb darabokra törve)
80 g feldarabolt, pirított mandula
275 g vaj
1 teáskanál Dr. Oetker Sütőpor
4 tojás (enyhén felverve)
1 csomag Dr. Oetker Vanillincukor
325 g kristálycukor
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A sütőt előmelegítem 170 fokra. Egy hőálló üvegtálat vagy tepsit kivajazok. Az étcsokit és a vajat egy nagy tálba teszem, és vízfürdő felé helyezve addig kevergetem, amíg teljesen folyékony masszát kapok.
Ha kész, leveszem a vízfürdőről, majd belekeverem a cukrot, vaníliás cukrot, és óvatosan beledolgozom a tojásokat is. Végül hozzákeverem a sütőporos lisztet, a nagyobb darabokra tördelt csokit és a mandulát.
Az egész masszát a kivajazott tepsibe öntöm, és kb. 20 perc alatt készre sütöm. Tűpróbával ellenőrzöm, mielőtt kiveszem. Akkor jó, ha a teteje már megsült, de a belseje még kissé képlékeny, folyós állagú.
Ha kész, leveszem a vízfürdőről, majd belekeverem a cukrot, vaníliás cukrot, és óvatosan beledolgozom a tojásokat is. Végül hozzákeverem a sütőporos lisztet, a nagyobb darabokra tördelt csokit és a mandulát.
Az egész masszát a kivajazott tepsibe öntöm, és kb. 20 perc alatt készre sütöm. Tűpróbával ellenőrzöm, mielőtt kiveszem. Akkor jó, ha a teteje már megsült, de a belseje még kissé képlékeny, folyós állagú.



Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?