Csokis kifli
Hozzávalók
Tészta:
6 tojásfehérje
30 dkg cukor
30 dkg dió
Krém:
1/2 l tej
1 cs Dr. Oetker Eredeti Puding csokoládéízű
2-4 kanál liszt
2 kanál Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
10 dkg cukor
6 tojássárgája
25 dkg margarin
Csokimáz:
10 dkg puha vaj
10 dkg porcukor
3 enyhén púpozott evőkanál Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
3 evőkanál víz (csak akkor, ha szükséges lenne az összeolvasztásnál)
Elkészítés
Elkészítés
Tészta:
A tojásfehérjét gőz fölött felverem, közben lassan hozzáadagolom a cukrot. Végül belekeverem a diót és nyomózsákba rakom. Sütőpapírra 8-10cm-es kifliket formázok belőle és 180 fokon kb.15 perc alatt megsütöm.
Krém:
A tejet a pudingporral, liszttel, cukorral, kakaóval és a tojássárgájával összefőzöm. Ha kihűlt hozzákeverem a margarint.
Máz:
A mázhoz a hozzávalókat összeolvasztom kis lángon, állandó keveréssel. Melegen tartom.
A kiflikre nyomózsákkal rányomom a krémet, apró köröző mozdulatokkal (fekvő rugó formában:)10 percre hidegre teszem, utána a kiflik alját fogva fejjel lefelé belemártom a folyékony mázba. Majd hideg helyre teszem, amíg a csoki megdermed.
A tojásfehérjét gőz fölött felverem, közben lassan hozzáadagolom a cukrot. Végül belekeverem a diót és nyomózsákba rakom. Sütőpapírra 8-10cm-es kifliket formázok belőle és 180 fokon kb.15 perc alatt megsütöm.
Krém:
A tejet a pudingporral, liszttel, cukorral, kakaóval és a tojássárgájával összefőzöm. Ha kihűlt hozzákeverem a margarint.
Máz:
A mázhoz a hozzávalókat összeolvasztom kis lángon, állandó keveréssel. Melegen tartom.
A kiflikre nyomózsákkal rányomom a krémet, apró köröző mozdulatokkal (fekvő rugó formában:)10 percre hidegre teszem, utána a kiflik alját fogva fejjel lefelé belemártom a folyékony mázba. Majd hideg helyre teszem, amíg a csoki megdermed.
Alternatív elkészítés
Másnap a legfinomabb,ha addig marad belőle.Ezzel a sütivel,mindenhol nagy sikert aratok!!!

Kedvencnek jelölöm
Csokis kifli
Hozzávalók
Tészta:
6 tojásfehérje
30 dkg cukor
30 dkg dió
Krém:
1/2 l tej
2-4 kanál liszt
10 dkg cukor
6 tojássárgája
25 dkg margarin
Csokimáz:
10 dkg puha vaj
10 dkg porcukor
3 enyhén púpozott evőkanál Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
3 evőkanál víz (csak akkor, ha szükséges lenne az összeolvasztásnál)
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
Tészta:
A tojásfehérjét gőz fölött felverem, közben lassan hozzáadagolom a cukrot. Végül belekeverem a diót és nyomózsákba rakom. Sütőpapírra 8-10cm-es kifliket formázok belőle és 180 fokon kb.15 perc alatt megsütöm.
Krém:
A tejet a pudingporral, liszttel, cukorral, kakaóval és a tojássárgájával összefőzöm. Ha kihűlt hozzákeverem a margarint.
Máz:
A mázhoz a hozzávalókat összeolvasztom kis lángon, állandó keveréssel. Melegen tartom.
A kiflikre nyomózsákkal rányomom a krémet, apró köröző mozdulatokkal (fekvő rugó formában:)10 percre hidegre teszem, utána a kiflik alját fogva fejjel lefelé belemártom a folyékony mázba. Majd hideg helyre teszem, amíg a csoki megdermed.
A tojásfehérjét gőz fölött felverem, közben lassan hozzáadagolom a cukrot. Végül belekeverem a diót és nyomózsákba rakom. Sütőpapírra 8-10cm-es kifliket formázok belőle és 180 fokon kb.15 perc alatt megsütöm.
Krém:
A tejet a pudingporral, liszttel, cukorral, kakaóval és a tojássárgájával összefőzöm. Ha kihűlt hozzákeverem a margarint.
Máz:
A mázhoz a hozzávalókat összeolvasztom kis lángon, állandó keveréssel. Melegen tartom.
A kiflikre nyomózsákkal rányomom a krémet, apró köröző mozdulatokkal (fekvő rugó formában:)10 percre hidegre teszem, utána a kiflik alját fogva fejjel lefelé belemártom a folyékony mázba. Majd hideg helyre teszem, amíg a csoki megdermed.
Alternatív elkészítés
Másnap a legfinomabb,ha addig marad belőle.Ezzel a sütivel,mindenhol nagy sikert aratok!!!






Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?