Diplomata puding
Hozzávalók
Diplomata puding
2 csomag babapiskóta
1 doboz tejszínhab
1 üveg meggy
2 csomag Dr. Oetker Eredeti Puding vaníliaízű
Elkészítés
Elkészítés
A babapiskótát félbetördelem, majd így szórom alulra, ráöntöm a vaníliás, cukros tejet.(keveset, hogy ne ázzon el nagyon a piskóta)
Azután megszórom meggyel, azután megint piskóta. Ezt addig ismétlem így tovább, míg az edény 3/4- ig megtelik. Ezután megfőzzük a pudingot, de kicsit több tejjel, mint máskor, hogy hígabb legyen. Még melegen leöntöm vele a piskótát. Mikor már szinte teljesen kihűlt, tejszínhabbal lefújom. Hűtőben tároljuk.
Azután megszórom meggyel, azután megint piskóta. Ezt addig ismétlem így tovább, míg az edény 3/4- ig megtelik. Ezután megfőzzük a pudingot, de kicsit több tejjel, mint máskor, hogy hígabb legyen. Még melegen leöntöm vele a piskótát. Mikor már szinte teljesen kihűlt, tejszínhabbal lefújom. Hűtőben tároljuk.
Kedvencnek jelölöm
Diplomata puding
Hozzávalók
Diplomata puding
2 csomag babapiskóta
1 doboz tejszínhab
1 üveg meggy
2 csomag Dr. Oetker Eredeti Puding vaníliaízű
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A babapiskótát félbetördelem, majd így szórom alulra, ráöntöm a vaníliás, cukros tejet.(keveset, hogy ne ázzon el nagyon a piskóta)
Azután megszórom meggyel, azután megint piskóta. Ezt addig ismétlem így tovább, míg az edény 3/4- ig megtelik. Ezután megfőzzük a pudingot, de kicsit több tejjel, mint máskor, hogy hígabb legyen. Még melegen leöntöm vele a piskótát. Mikor már szinte teljesen kihűlt, tejszínhabbal lefújom. Hűtőben tároljuk.
Azután megszórom meggyel, azután megint piskóta. Ezt addig ismétlem így tovább, míg az edény 3/4- ig megtelik. Ezután megfőzzük a pudingot, de kicsit több tejjel, mint máskor, hogy hígabb legyen. Még melegen leöntöm vele a piskótát. Mikor már szinte teljesen kihűlt, tejszínhabbal lefújom. Hűtőben tároljuk.






Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?