3Bit
Hozzávalók
Tészta:
6 tojásfehérje
20 dkg porcukor
15 dkg darált dió
2 dkg darált keksz
3 dkg liszt
Krém:
6 tojássárgája
20 dkg porcukor
2 cs. Dr. Oetker Vanillincukor
2 cs. Dr. Oetker Eredeti Puding vaníliaízű
7 dl tej
25 dkg margarin
2 ek. Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
Ezenkívül:
háztartási keksz
2 dl langyos tej
Elkészítés
Elkészítés
A tojásfehérjét kemény habbá verjük. Óvatosan hozzákeverjük a porcukor, dió, darált keksz és liszt keverékét. Sütőben 175 fokon, körülbelül 25 percig sütjük.
A krémhez a tojássárgáját a cukorral robotgép segítésével felverjük, majd hozzákeverjük a pudingpor is. Hozzáöntjük a tejet és elkeverjük benne. Tűz fölött, állandó keverés mellett krémet főzünk belőle. Ha már kicsit kihűlt robotgép segítségével elkeverjük benne a margarint, majd két egyenlő részre osztjuk a krémet. Az egyikbe kakaóport keverünk.
A krémhez a tojássárgáját a cukorral robotgép segítésével felverjük, majd hozzákeverjük a pudingpor is. Hozzáöntjük a tejet és elkeverjük benne. Tűz fölött, állandó keverés mellett krémet főzünk belőle. Ha már kicsit kihűlt robotgép segítségével elkeverjük benne a margarint, majd két egyenlő részre osztjuk a krémet. Az egyikbe kakaóport keverünk.

Kedvencnek jelölöm
3Bit
Hozzávalók
Tészta:
6 tojásfehérje
20 dkg porcukor
15 dkg darált dió
2 dkg darált keksz
3 dkg liszt
Ezenkívül:
háztartási keksz
2 dl langyos tej
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A tojásfehérjét kemény habbá verjük. Óvatosan hozzákeverjük a porcukor, dió, darált keksz és liszt keverékét. Sütőben 175 fokon, körülbelül 25 percig sütjük.
A krémhez a tojássárgáját a cukorral robotgép segítésével felverjük, majd hozzákeverjük a pudingpor is. Hozzáöntjük a tejet és elkeverjük benne. Tűz fölött, állandó keverés mellett krémet főzünk belőle. Ha már kicsit kihűlt robotgép segítségével elkeverjük benne a margarint, majd két egyenlő részre osztjuk a krémet. Az egyikbe kakaóport keverünk.
A krémhez a tojássárgáját a cukorral robotgép segítésével felverjük, majd hozzákeverjük a pudingpor is. Hozzáöntjük a tejet és elkeverjük benne. Tűz fölött, állandó keverés mellett krémet főzünk belőle. Ha már kicsit kihűlt robotgép segítségével elkeverjük benne a margarint, majd két egyenlő részre osztjuk a krémet. Az egyikbe kakaóport keverünk.






Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?