Csokidarás,apró virágos, zsúrtorta
Hozzávalók
Piskóta:
3 tojás
3 ek liszt
4 ek víz
3 ek cukor
1 csipet Dr. Oetker Sütőpor
Krém:
25 dkg margarin
10 dkg csokoládé
2,5 ek liszt
2,5 dl tej
cukor
2 ek Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
1 tasak Dr. Oetker Vanillincukor
Elkészítés
Előkészítés
A tejből és a lisztből sűrű pépet főzök.
Elkészítés
A 3 tojást szétválasztom, a fehérjéből keményhabot verek. A sárgáját a cukorral, habosra keverem, majd hozzáadom a lisztet, a sütőport és a vizet és simára keverem, majd óvatosan beleforgatom a habot. Sütőpapíros, formában tűpróbáig sütöm.
A krémhez a margarint a cukorral, vaníliás cukorral habosra keverem, hozzáadom a kakaót, a lisztes pépet és folyamatosan csurgatva az olvasztott, de nem forró csokoládét, alaposan kikeverem.
A piskótát kettévágom, megkenem a krémmel, kívül - belül. Én az oldalát alaposan megszórtam csokidarával, a tetejét pedig fondannal díszítettem.
A krémhez a margarint a cukorral, vaníliás cukorral habosra keverem, hozzáadom a kakaót, a lisztes pépet és folyamatosan csurgatva az olvasztott, de nem forró csokoládét, alaposan kikeverem.
A piskótát kettévágom, megkenem a krémmel, kívül - belül. Én az oldalát alaposan megszórtam csokidarával, a tetejét pedig fondannal díszítettem.

Kedvencnek jelölöm
Csokidarás,apró virágos, zsúrtorta
Hozzávalók
Krém:
25 dkg margarin
10 dkg csokoládé
2,5 ek liszt
2,5 dl tej
cukor
1 tasak Dr. Oetker Vanillincukor
Elkészítés lépésről lépésre
Előkészítés
A tejből és a lisztből sűrű pépet főzök.
Elkészítés
A 3 tojást szétválasztom, a fehérjéből keményhabot verek. A sárgáját a cukorral, habosra keverem, majd hozzáadom a lisztet, a sütőport és a vizet és simára keverem, majd óvatosan beleforgatom a habot. Sütőpapíros, formában tűpróbáig sütöm.
A krémhez a margarint a cukorral, vaníliás cukorral habosra keverem, hozzáadom a kakaót, a lisztes pépet és folyamatosan csurgatva az olvasztott, de nem forró csokoládét, alaposan kikeverem.
A piskótát kettévágom, megkenem a krémmel, kívül - belül. Én az oldalát alaposan megszórtam csokidarával, a tetejét pedig fondannal díszítettem.
A krémhez a margarint a cukorral, vaníliás cukorral habosra keverem, hozzáadom a kakaót, a lisztes pépet és folyamatosan csurgatva az olvasztott, de nem forró csokoládét, alaposan kikeverem.
A piskótát kettévágom, megkenem a krémmel, kívül - belül. Én az oldalát alaposan megszórtam csokidarával, a tetejét pedig fondannal díszítettem.





Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?