Húsvéti süti
Hozzávalók
Tészta:
7 db tojás
7 ek. cukor
1 tasak Dr. Oetker Vanillincukor
7 ek. liszt
1 tasak Dr. Oetker Sütőpor
4 ek. étolaj
4 ek.Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
Krém:
1 l tej
8 ek. cukor
4 tasak Dr. Oetker Eredeti Puding vaníliaízű
25 dkg margarin
20 dkg porcukor
Tetejére:
Dr. Oetker Tortabevonó ét
cukorka
színezett kókuszreszelék
Elkészítés
Elkészítés
A tésztához habosra keverjük a tojást, a cukrot, a vaníliás cukrot, majd belekeverjük a lisztet, a sütőport, az olajat, majd a kakaót is.
180 fokos sütőben két lapot sütünk.
A krémhez a tejből, a pudingból, illetve a cukorból sűrű krémet főzünk. Amíg hűl, kikeverjük a margarint a porcukorral. Ha a pudingunk kihűlt, összekeverjük a cukros margarinnal, majd megtöltjük vele a süteményt. A tetejét csokival bevonjuk, és a cukorkával, színezett kókusszal díszítjük.
180 fokos sütőben két lapot sütünk.
A krémhez a tejből, a pudingból, illetve a cukorból sűrű krémet főzünk. Amíg hűl, kikeverjük a margarint a porcukorral. Ha a pudingunk kihűlt, összekeverjük a cukros margarinnal, majd megtöltjük vele a süteményt. A tetejét csokival bevonjuk, és a cukorkával, színezett kókusszal díszítjük.
Kedvencnek jelölöm
Húsvéti süti
Hozzávalók
Tészta:
7 db tojás
7 ek. cukor
1 tasak Dr. Oetker Vanillincukor
7 ek. liszt
1 tasak Dr. Oetker Sütőpor
4 ek. étolaj
Krém:
1 l tej
8 ek. cukor
25 dkg margarin
20 dkg porcukor
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A tésztához habosra keverjük a tojást, a cukrot, a vaníliás cukrot, majd belekeverjük a lisztet, a sütőport, az olajat, majd a kakaót is.
180 fokos sütőben két lapot sütünk.
A krémhez a tejből, a pudingból, illetve a cukorból sűrű krémet főzünk. Amíg hűl, kikeverjük a margarint a porcukorral. Ha a pudingunk kihűlt, összekeverjük a cukros margarinnal, majd megtöltjük vele a süteményt. A tetejét csokival bevonjuk, és a cukorkával, színezett kókusszal díszítjük.
180 fokos sütőben két lapot sütünk.
A krémhez a tejből, a pudingból, illetve a cukorból sűrű krémet főzünk. Amíg hűl, kikeverjük a margarint a porcukorral. Ha a pudingunk kihűlt, összekeverjük a cukros margarinnal, majd megtöltjük vele a süteményt. A tetejét csokival bevonjuk, és a cukorkával, színezett kókusszal díszítjük.






Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?