Madártej torta
Hozzávalók
Piskóta:
8 db tojásfehérje
8 ek. cukor
8 ek. liszt
2 tk. Dr. Oetker Sütőpor
Krém:
8 db tojássárgája
1 csomag Dr. Oetker Eredeti Puding vaníliaízű
8 dl tej
200-250 g porcukor
250 g margarin
Tetejére:
5 dl tejszín
2 Dr. Oetker Habfixáló
60 g sztracsatellás csoki
Elkészítés
Elkészítés
A sütőport belekeverem a lisztbe. A tojásfehérjéket felverem, közben hozzáadom a cukrot, ha már nagyon kemény, a lisztet lazán beleforgatom. Egy kerek (26 cm-es) tortaformát kivajazok, lisztezek és beleöntöm a masszát. Előmelegített 180 °C-os sütőben megsütöm.
Egy lábasba öntök 2 dl tejet, és alaposan elkeverem benne a tojássárgájákat, a vaníliaízű pudingport. Felteszem a tűzre, hozzáöntöm a maradék 6 dl tejet, folytonos keveréssel sűrűre főzöm. Hagyom hűlni, de közben néha megkeverem. A puha margarint a porcukorral habosítom, majd a kihűlt tojáskrémet (nem baj, ha még egy kicsit langyos) apránként hozzáadom, miközben a géppel keverem. A megsült piskótát kettévágom, az alsó lapot egy nagyobb tálra teszem, visszateszem rá a tortaforma oldalát, ráöntöm a krém 3/4-ed részét. Ráteszem a másik lapot, és a tetejét is bekenem a krémmel. Egy keveset hagyok az oldalára is. Beteszem a hűtőbe és jól lehűtöm.
A tortáról leveszem a tortakarimát, az oldalát is bekenem krémmel.
A tejszínt felverem a habfixálóval, és 2 kanál segítségével nagyobb habgaluskákat szaggatok a torta tetejére, a sztracsatellás csokit ráreszelem, (az uborka szeletelővel) így kicsit forgácsos lesz.
Egy lábasba öntök 2 dl tejet, és alaposan elkeverem benne a tojássárgájákat, a vaníliaízű pudingport. Felteszem a tűzre, hozzáöntöm a maradék 6 dl tejet, folytonos keveréssel sűrűre főzöm. Hagyom hűlni, de közben néha megkeverem. A puha margarint a porcukorral habosítom, majd a kihűlt tojáskrémet (nem baj, ha még egy kicsit langyos) apránként hozzáadom, miközben a géppel keverem. A megsült piskótát kettévágom, az alsó lapot egy nagyobb tálra teszem, visszateszem rá a tortaforma oldalát, ráöntöm a krém 3/4-ed részét. Ráteszem a másik lapot, és a tetejét is bekenem a krémmel. Egy keveset hagyok az oldalára is. Beteszem a hűtőbe és jól lehűtöm.
A tortáról leveszem a tortakarimát, az oldalát is bekenem krémmel.
A tejszínt felverem a habfixálóval, és 2 kanál segítségével nagyobb habgaluskákat szaggatok a torta tetejére, a sztracsatellás csokit ráreszelem, (az uborka szeletelővel) így kicsit forgácsos lesz.
Alternatív elkészítés
Ha szülinapra készítem, akkor a torta tetejére óvatosan ráteszem a számból készült sablont és kiszórom csokidarával.
Más alkalomra is nagyon jó! Ez garantáltan mindenkinek ízlik!
Más alkalomra is nagyon jó! Ez garantáltan mindenkinek ízlik!

Kedvencnek jelölöm
Madártej torta
Hozzávalók
Krém:
8 db tojássárgája
1 csomag Dr. Oetker Eredeti Puding vaníliaízű
8 dl tej
200-250 g porcukor
250 g margarin
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A sütőport belekeverem a lisztbe. A tojásfehérjéket felverem, közben hozzáadom a cukrot, ha már nagyon kemény, a lisztet lazán beleforgatom. Egy kerek (26 cm-es) tortaformát kivajazok, lisztezek és beleöntöm a masszát. Előmelegített 180 °C-os sütőben megsütöm.
Egy lábasba öntök 2 dl tejet, és alaposan elkeverem benne a tojássárgájákat, a vaníliaízű pudingport. Felteszem a tűzre, hozzáöntöm a maradék 6 dl tejet, folytonos keveréssel sűrűre főzöm. Hagyom hűlni, de közben néha megkeverem. A puha margarint a porcukorral habosítom, majd a kihűlt tojáskrémet (nem baj, ha még egy kicsit langyos) apránként hozzáadom, miközben a géppel keverem. A megsült piskótát kettévágom, az alsó lapot egy nagyobb tálra teszem, visszateszem rá a tortaforma oldalát, ráöntöm a krém 3/4-ed részét. Ráteszem a másik lapot, és a tetejét is bekenem a krémmel. Egy keveset hagyok az oldalára is. Beteszem a hűtőbe és jól lehűtöm.
A tortáról leveszem a tortakarimát, az oldalát is bekenem krémmel.
A tejszínt felverem a habfixálóval, és 2 kanál segítségével nagyobb habgaluskákat szaggatok a torta tetejére, a sztracsatellás csokit ráreszelem, (az uborka szeletelővel) így kicsit forgácsos lesz.
Egy lábasba öntök 2 dl tejet, és alaposan elkeverem benne a tojássárgájákat, a vaníliaízű pudingport. Felteszem a tűzre, hozzáöntöm a maradék 6 dl tejet, folytonos keveréssel sűrűre főzöm. Hagyom hűlni, de közben néha megkeverem. A puha margarint a porcukorral habosítom, majd a kihűlt tojáskrémet (nem baj, ha még egy kicsit langyos) apránként hozzáadom, miközben a géppel keverem. A megsült piskótát kettévágom, az alsó lapot egy nagyobb tálra teszem, visszateszem rá a tortaforma oldalát, ráöntöm a krém 3/4-ed részét. Ráteszem a másik lapot, és a tetejét is bekenem a krémmel. Egy keveset hagyok az oldalára is. Beteszem a hűtőbe és jól lehűtöm.
A tortáról leveszem a tortakarimát, az oldalát is bekenem krémmel.
A tejszínt felverem a habfixálóval, és 2 kanál segítségével nagyobb habgaluskákat szaggatok a torta tetejére, a sztracsatellás csokit ráreszelem, (az uborka szeletelővel) így kicsit forgácsos lesz.
Alternatív elkészítés
Ha szülinapra készítem, akkor a torta tetejére óvatosan ráteszem a számból készült sablont és kiszórom csokidarával.
Más alkalomra is nagyon jó! Ez garantáltan mindenkinek ízlik!
Más alkalomra is nagyon jó! Ez garantáltan mindenkinek ízlik!






Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?