Mazsolás csokitorta
Hozzávalók
Mazsolás csokitorta
2 tojás
15 dkg cukor
1 cs Dr. Oetker Vanillincukor
1 csipet só
10 dkg liszt
6 dkg Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
1 pohár joghurt (kicsi)
2-3 ek tej v. narancslé
narancs aroma (kihagyható)
1 kk szódabikarbóna
3 ek mazsola
Elkészítés
Előkészítés
Egy 20 cm-es formát béleljünk ki sütőpapírral, a sütőt melegítsük elő 160°C-ra.
Elkészítés
A tojást a cukrokkal habosra keverjük (nem kell géppel, elég csak egy fakanállal).
A lisztet, kakaót, sót, szódabikarbónát összekeverjük, átszitáljuk.
Végül - a mazsola kivételével- az összes alapanyagot hozzákeverjük a tojáshoz, és annyi tejet teszünk hozzá, hogy sűrű maradjon, de már épp önthető.
A formába öntjük, megszórjuk a mazsolával, és betesszük az előmelegített sütőbe.
30-40 percig sütjük, tűpróbával ellenőrizzük, akkor van kész, ha tisztán jön ki a kés.
Tejszínhabbal, lekvárral tálalhatjuk.
A lisztet, kakaót, sót, szódabikarbónát összekeverjük, átszitáljuk.
Végül - a mazsola kivételével- az összes alapanyagot hozzákeverjük a tojáshoz, és annyi tejet teszünk hozzá, hogy sűrű maradjon, de már épp önthető.
A formába öntjük, megszórjuk a mazsolával, és betesszük az előmelegített sütőbe.
30-40 percig sütjük, tűpróbával ellenőrizzük, akkor van kész, ha tisztán jön ki a kés.
Tejszínhabbal, lekvárral tálalhatjuk.
Tálalás
20 cm-es forma, kb. 6-7 szelet. A képen 18 cm-es formában van, de nekem ez kicsit magas, nehezebben sült át, kb. 40-45 perc alatt.
Alternatív elkészítés
A mazsola a tetején ropogósra pirul, aki nem szereti így, inkább keverje bele a tésztába :) Aki szereti a narancsos csoki íz világát, tehet bele narancs aromát. Én egy "narancsos cukor" néven kapható készítményt tettem bele, olyan kis csomagban kapható, mint a vaníliás cukor, ebből 1 csomag elég volt. A mazsola helyett kandírozott narancshéjat, a tej helyett narancslevet tehetünk bele.




Kedvencnek jelölöm
Mazsolás csokitorta
Hozzávalók
Mazsolás csokitorta
2 tojás
15 dkg cukor
1 csipet só
10 dkg liszt
1 pohár joghurt (kicsi)
2-3 ek tej v. narancslé
narancs aroma (kihagyható)
1 kk szódabikarbóna
3 ek mazsola
Elkészítés lépésről lépésre
Előkészítés
Egy 20 cm-es formát béleljünk ki sütőpapírral, a sütőt melegítsük elő 160°C-ra.
Elkészítés
A tojást a cukrokkal habosra keverjük (nem kell géppel, elég csak egy fakanállal).
A lisztet, kakaót, sót, szódabikarbónát összekeverjük, átszitáljuk.
Végül - a mazsola kivételével- az összes alapanyagot hozzákeverjük a tojáshoz, és annyi tejet teszünk hozzá, hogy sűrű maradjon, de már épp önthető.
A formába öntjük, megszórjuk a mazsolával, és betesszük az előmelegített sütőbe.
30-40 percig sütjük, tűpróbával ellenőrizzük, akkor van kész, ha tisztán jön ki a kés.
Tejszínhabbal, lekvárral tálalhatjuk.
A lisztet, kakaót, sót, szódabikarbónát összekeverjük, átszitáljuk.
Végül - a mazsola kivételével- az összes alapanyagot hozzákeverjük a tojáshoz, és annyi tejet teszünk hozzá, hogy sűrű maradjon, de már épp önthető.
A formába öntjük, megszórjuk a mazsolával, és betesszük az előmelegített sütőbe.
30-40 percig sütjük, tűpróbával ellenőrizzük, akkor van kész, ha tisztán jön ki a kés.
Tejszínhabbal, lekvárral tálalhatjuk.
Tálalás
20 cm-es forma, kb. 6-7 szelet. A képen 18 cm-es formában van, de nekem ez kicsit magas, nehezebben sült át, kb. 40-45 perc alatt.
Alternatív elkészítés
A mazsola a tetején ropogósra pirul, aki nem szereti így, inkább keverje bele a tésztába :) Aki szereti a narancsos csoki íz világát, tehet bele narancs aromát. Én egy "narancsos cukor" néven kapható készítményt tettem bele, olyan kis csomagban kapható, mint a vaníliás cukor, ebből 1 csomag elég volt. A mazsola helyett kandírozott narancshéjat, a tej helyett narancslevet tehetünk bele.









Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?