Diótorta
Hozzávalók
Hozzávalók:
14 db tojás
14 ek cukor
14 ek liszt
14 ek darált dió
1 tasak Dr. Oetker Sütőpor
2 dkg Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
Krém:
5 dl tej
5 ek liszt
3 tasak Dr. Oetker Vanillincukor
25 dkg margarin
25 dkg porcukor
Díszítéshez:
darált dió
Elkészítés
Elkészítés
Piskóta:
7 tojássárgáját 7 ek. cukorral habosra keverjük. A fehérjét kemény habbá verjük.7 ek. lisztet, 7ek.darált diót és fél tasak sütőport összekeverünk. Hozzáadjuk a cukros tojássárgához, majd óvatosan beleforgatjuk a tojáshabot is. Gáztepsit kibélelünk sütőpapírral, beleöntjük a masszát és előmelegített sütőben tűpróbáig sütjük. Ugyanígy sütünk egy másik lapot is és abba tesszük a 2 dkg kakaóport. Ha kihűltek, mindkét lapot háromfelé vágjuk, így lesz hat csík. Krémmel töltjük úgy, hogy az egyik kakaós piskóta-krém-sima piskóta-krém-kakaós piskóta, a másik pedig: sima piskóta-krém-kakaós piskóta-krém-sima piskóta legyen. Mindkettőt kívül is vékonyan megkenjük krémmel, majd bőven megszórjuk darált dióval.
Krém:
5 dl tejet 5 ek. liszttel és 1 tasak vaníliás cukorral sűrűre főzünk, majd lehűtjük. A margarint habosra keverjük a porcukorral és a maradék vaníliás cukorral, majd a kettőt összekeverjük és habosítjuk.
7 tojássárgáját 7 ek. cukorral habosra keverjük. A fehérjét kemény habbá verjük.7 ek. lisztet, 7ek.darált diót és fél tasak sütőport összekeverünk. Hozzáadjuk a cukros tojássárgához, majd óvatosan beleforgatjuk a tojáshabot is. Gáztepsit kibélelünk sütőpapírral, beleöntjük a masszát és előmelegített sütőben tűpróbáig sütjük. Ugyanígy sütünk egy másik lapot is és abba tesszük a 2 dkg kakaóport. Ha kihűltek, mindkét lapot háromfelé vágjuk, így lesz hat csík. Krémmel töltjük úgy, hogy az egyik kakaós piskóta-krém-sima piskóta-krém-kakaós piskóta, a másik pedig: sima piskóta-krém-kakaós piskóta-krém-sima piskóta legyen. Mindkettőt kívül is vékonyan megkenjük krémmel, majd bőven megszórjuk darált dióval.
Krém:
5 dl tejet 5 ek. liszttel és 1 tasak vaníliás cukorral sűrűre főzünk, majd lehűtjük. A margarint habosra keverjük a porcukorral és a maradék vaníliás cukorral, majd a kettőt összekeverjük és habosítjuk.
Tárolás
Hűtőben tároljuk.


Kedvencnek jelölöm
Diótorta
Hozzávalók
Díszítéshez:
darált dió
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
Piskóta:
7 tojássárgáját 7 ek. cukorral habosra keverjük. A fehérjét kemény habbá verjük.7 ek. lisztet, 7ek.darált diót és fél tasak sütőport összekeverünk. Hozzáadjuk a cukros tojássárgához, majd óvatosan beleforgatjuk a tojáshabot is. Gáztepsit kibélelünk sütőpapírral, beleöntjük a masszát és előmelegített sütőben tűpróbáig sütjük. Ugyanígy sütünk egy másik lapot is és abba tesszük a 2 dkg kakaóport. Ha kihűltek, mindkét lapot háromfelé vágjuk, így lesz hat csík. Krémmel töltjük úgy, hogy az egyik kakaós piskóta-krém-sima piskóta-krém-kakaós piskóta, a másik pedig: sima piskóta-krém-kakaós piskóta-krém-sima piskóta legyen. Mindkettőt kívül is vékonyan megkenjük krémmel, majd bőven megszórjuk darált dióval.
Krém:
5 dl tejet 5 ek. liszttel és 1 tasak vaníliás cukorral sűrűre főzünk, majd lehűtjük. A margarint habosra keverjük a porcukorral és a maradék vaníliás cukorral, majd a kettőt összekeverjük és habosítjuk.
7 tojássárgáját 7 ek. cukorral habosra keverjük. A fehérjét kemény habbá verjük.7 ek. lisztet, 7ek.darált diót és fél tasak sütőport összekeverünk. Hozzáadjuk a cukros tojássárgához, majd óvatosan beleforgatjuk a tojáshabot is. Gáztepsit kibélelünk sütőpapírral, beleöntjük a masszát és előmelegített sütőben tűpróbáig sütjük. Ugyanígy sütünk egy másik lapot is és abba tesszük a 2 dkg kakaóport. Ha kihűltek, mindkét lapot háromfelé vágjuk, így lesz hat csík. Krémmel töltjük úgy, hogy az egyik kakaós piskóta-krém-sima piskóta-krém-kakaós piskóta, a másik pedig: sima piskóta-krém-kakaós piskóta-krém-sima piskóta legyen. Mindkettőt kívül is vékonyan megkenjük krémmel, majd bőven megszórjuk darált dióval.
Krém:
5 dl tejet 5 ek. liszttel és 1 tasak vaníliás cukorral sűrűre főzünk, majd lehűtjük. A margarint habosra keverjük a porcukorral és a maradék vaníliás cukorral, majd a kettőt összekeverjük és habosítjuk.
Tárolás
Hűtőben tároljuk.







Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?