Gesztenyés-csokis "Bögrés" süti
Hozzávalók
Gesztenyés-csokis "Bögrés" süti
30 dkg gesztenyemassza (cukrozatlan)
4 tojás
12 dkg cukor
15 dkg őrölt mandula
1 tk. Dr. Oetker Sütőpor
1,5 dl tejszín
15 dkg étcsoki
a díszítéshez:
csokiforgács
Elkészítés
Elkészítés
A tojásokat a cukorral habosra keverjük, majd beletesszük a gesztenyemasszát és azzal is jól elkeverjük.
Ezután a sütőport jól elkeverjük a mandulával és hozzáadjuk a masszához. Én muffin tepsiben készítem, könnyebb kivenni, mint a bögréből.
Közepes lángon előmelegített sütőben 20-30 percig sütjük.
A tejszínt a krémhez felforraljuk, hozzáadjuk a csokit és krémesre főzzük.
Belemártjuk a megsült sütiket és a tetejét tetszés szerint díszítjük.
Ezután a sütőport jól elkeverjük a mandulával és hozzáadjuk a masszához. Én muffin tepsiben készítem, könnyebb kivenni, mint a bögréből.
Közepes lángon előmelegített sütőben 20-30 percig sütjük.
A tejszínt a krémhez felforraljuk, hozzáadjuk a csokit és krémesre főzzük.
Belemártjuk a megsült sütiket és a tetejét tetszés szerint díszítjük.
Tálalás
12 db készíthető el a masszából.
Kedvencnek jelölöm
Gesztenyés-csokis "Bögrés" süti
Hozzávalók
Gesztenyés-csokis "Bögrés" süti
30 dkg gesztenyemassza (cukrozatlan)
4 tojás
12 dkg cukor
15 dkg őrölt mandula
1 tk. Dr. Oetker Sütőpor
1,5 dl tejszín
15 dkg étcsoki
a díszítéshez:
csokiforgács
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A tojásokat a cukorral habosra keverjük, majd beletesszük a gesztenyemasszát és azzal is jól elkeverjük.
Ezután a sütőport jól elkeverjük a mandulával és hozzáadjuk a masszához. Én muffin tepsiben készítem, könnyebb kivenni, mint a bögréből.
Közepes lángon előmelegített sütőben 20-30 percig sütjük.
A tejszínt a krémhez felforraljuk, hozzáadjuk a csokit és krémesre főzzük.
Belemártjuk a megsült sütiket és a tetejét tetszés szerint díszítjük.
Ezután a sütőport jól elkeverjük a mandulával és hozzáadjuk a masszához. Én muffin tepsiben készítem, könnyebb kivenni, mint a bögréből.
Közepes lángon előmelegített sütőben 20-30 percig sütjük.
A tejszínt a krémhez felforraljuk, hozzáadjuk a csokit és krémesre főzzük.
Belemártjuk a megsült sütiket és a tetejét tetszés szerint díszítjük.
Tálalás
12 db készíthető el a masszából.






Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?