Kata pite
Hozzávalók
Kata pite
16 dkg cukor
16 dkg zsír
50 dkg liszt
1 cs. sütőpor
2 egész tojás
annyi tej, hogy nyújtható legyen
1 liter tej
8 evőkanál liszt
25 dkg margarin
25 dkg cukor
1 citrom leve
fél citrom héja
1 evőkanál kakaó
csokimáz
Elkészítés
Elkészítés
A cukrot, lisztet, zsírt, sütőport, a tojást és a tejet összedolgozzuk, és 3 lapot sütünk belőle a tepsi hátulján.
Krém:
A tejjel a lisztet összefőzzük, majd a vajat (margarint) kikeverjük, a cukorral a krémhez adjuk, és jól összedolgozzuk.
Kettéosztjuk, az egyik felébe 1 citrom levét /de óvatosan nehogy nagyon savanyú legyen/ és fél citrom reszelt héját adjuk, a másik felébe kakaót keverünk.
Tetejét csoki mázzal bevonjuk.
Krém:
A tejjel a lisztet összefőzzük, majd a vajat (margarint) kikeverjük, a cukorral a krémhez adjuk, és jól összedolgozzuk.
Kettéosztjuk, az egyik felébe 1 citrom levét /de óvatosan nehogy nagyon savanyú legyen/ és fél citrom reszelt héját adjuk, a másik felébe kakaót keverünk.
Tetejét csoki mázzal bevonjuk.
Kedvencnek jelölöm
Kata pite
Hozzávalók
Kata pite
16 dkg cukor
16 dkg zsír
50 dkg liszt
1 cs. sütőpor
2 egész tojás
annyi tej, hogy nyújtható legyen
1 liter tej
8 evőkanál liszt
25 dkg margarin
25 dkg cukor
1 citrom leve
fél citrom héja
1 evőkanál kakaó
csokimáz
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A cukrot, lisztet, zsírt, sütőport, a tojást és a tejet összedolgozzuk, és 3 lapot sütünk belőle a tepsi hátulján.
Krém:
A tejjel a lisztet összefőzzük, majd a vajat (margarint) kikeverjük, a cukorral a krémhez adjuk, és jól összedolgozzuk.
Kettéosztjuk, az egyik felébe 1 citrom levét /de óvatosan nehogy nagyon savanyú legyen/ és fél citrom reszelt héját adjuk, a másik felébe kakaót keverünk.
Tetejét csoki mázzal bevonjuk.
Krém:
A tejjel a lisztet összefőzzük, majd a vajat (margarint) kikeverjük, a cukorral a krémhez adjuk, és jól összedolgozzuk.
Kettéosztjuk, az egyik felébe 1 citrom levét /de óvatosan nehogy nagyon savanyú legyen/ és fél citrom reszelt héját adjuk, a másik felébe kakaót keverünk.
Tetejét csoki mázzal bevonjuk.



Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?