Méteres
Hozzávalók
A tésztához:
7 tojás
25 dkg cukor
1 dl víz
1 dl olaj
25 dkg liszt
1 tasak Dr. Oetker sütőpor
2 evőkanál Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
A krémhez:
1 tasak Dr. Oetker Eredeti Puding puncs
4 dl tej
25 dkg Rama margarin
25 dkg porcukor
1 tasak Dr. Oetker Vanillincukor
A bevonathoz:
Dr. Oetker Tortabevonó ét
Elkészítés
Elkészítés
A tésztához a tojást és a cukrot habosra keverjük. Külön-külön hozzáadjuk apránként, felváltva a vizet és az olajat. Közben kavargatjuk. A lisztet és a sütőport összekeverjük, majd kanalanként hozzáadjuk a masszához, és közben lassú fokozaton keverjük.
2 őzgerincformát olajozunk és lisztezünk. A massza felét beleöntjük az egyik formába, a másik feléhez 2 evőkanál kakaót keverünk, majd beleöntjük a másik formába. Előmelegített sütőben megsütjük. Ha megsült, kivesszük, és hagyjuk teljesen kihűlni, majd felszeleteljük a "bordák" mentén.
A krémhez a pudingport a tejjel csomómentesen kikavarjuk és megfőzzük. Ezután hagyjuk kihűlni. A margarint, a porcukrot és a vanillincukrot kikavarjuk. A teljesen kihűlt pudingot hozzáadjuk, és jól kikeverjük.
Összeállítás: a tésztát a krémmel összetapasztjuk (egy fehér, egy kakaós, egy fehér, egy kakaós stb.) A krémmel a tetejét is bevonjuk. A csokoládét vízgőz felett megolvasztjuk (én egy kis olajat szoktam hozzáönteni), és bevonjuk vele a sütit. Ferdén szeletelve tálaljuk.
2 őzgerincformát olajozunk és lisztezünk. A massza felét beleöntjük az egyik formába, a másik feléhez 2 evőkanál kakaót keverünk, majd beleöntjük a másik formába. Előmelegített sütőben megsütjük. Ha megsült, kivesszük, és hagyjuk teljesen kihűlni, majd felszeleteljük a "bordák" mentén.
A krémhez a pudingport a tejjel csomómentesen kikavarjuk és megfőzzük. Ezután hagyjuk kihűlni. A margarint, a porcukrot és a vanillincukrot kikavarjuk. A teljesen kihűlt pudingot hozzáadjuk, és jól kikeverjük.
Összeállítás: a tésztát a krémmel összetapasztjuk (egy fehér, egy kakaós, egy fehér, egy kakaós stb.) A krémmel a tetejét is bevonjuk. A csokoládét vízgőz felett megolvasztjuk (én egy kis olajat szoktam hozzáönteni), és bevonjuk vele a sütit. Ferdén szeletelve tálaljuk.



Kedvencnek jelölöm
Méteres
Hozzávalók
A tésztához:
7 tojás
25 dkg cukor
1 dl víz
1 dl olaj
25 dkg liszt
1 tasak Dr. Oetker Sütőpor
2 evőkanál Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
A krémhez:
1 tasak Dr. Oetker Eredeti Puding puncs
4 dl tej
25 dkg Rama margarin
25 dkg porcukor
1 tasak Dr. Oetker Vanillincukor
A bevonathoz:
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A tésztához a tojást és a cukrot habosra keverjük. Külön-külön hozzáadjuk apránként, felváltva a vizet és az olajat. Közben kavargatjuk. A lisztet és a sütőport összekeverjük, majd kanalanként hozzáadjuk a masszához, és közben lassú fokozaton keverjük.
2 őzgerincformát olajozunk és lisztezünk. A massza felét beleöntjük az egyik formába, a másik feléhez 2 evőkanál kakaót keverünk, majd beleöntjük a másik formába. Előmelegített sütőben megsütjük. Ha megsült, kivesszük, és hagyjuk teljesen kihűlni, majd felszeleteljük a "bordák" mentén.
A krémhez a pudingport a tejjel csomómentesen kikavarjuk és megfőzzük. Ezután hagyjuk kihűlni. A margarint, a porcukrot és a vanillincukrot kikavarjuk. A teljesen kihűlt pudingot hozzáadjuk, és jól kikeverjük.
Összeállítás: a tésztát a krémmel összetapasztjuk (egy fehér, egy kakaós, egy fehér, egy kakaós stb.) A krémmel a tetejét is bevonjuk. A csokoládét vízgőz felett megolvasztjuk (én egy kis olajat szoktam hozzáönteni), és bevonjuk vele a sütit. Ferdén szeletelve tálaljuk.
2 őzgerincformát olajozunk és lisztezünk. A massza felét beleöntjük az egyik formába, a másik feléhez 2 evőkanál kakaót keverünk, majd beleöntjük a másik formába. Előmelegített sütőben megsütjük. Ha megsült, kivesszük, és hagyjuk teljesen kihűlni, majd felszeleteljük a "bordák" mentén.
A krémhez a pudingport a tejjel csomómentesen kikavarjuk és megfőzzük. Ezután hagyjuk kihűlni. A margarint, a porcukrot és a vanillincukrot kikavarjuk. A teljesen kihűlt pudingot hozzáadjuk, és jól kikeverjük.
Összeállítás: a tésztát a krémmel összetapasztjuk (egy fehér, egy kakaós, egy fehér, egy kakaós stb.) A krémmel a tetejét is bevonjuk. A csokoládét vízgőz felett megolvasztjuk (én egy kis olajat szoktam hozzáönteni), és bevonjuk vele a sütit. Ferdén szeletelve tálaljuk.








Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?