Raffaello szelet
Hozzávalók
Tészta:
7 tojásfehérje
4 evőkanál liszt
1 cs Dr. Oetker Sütőpor
10 dkg cukor
15 dkg kókuszreszelék
Krém:
7 tojássárgája
2 dl tej
2 evőkanál liszt
1 csomag vaj vagy margarin
10 dkg cukor
10 dkg kókuszreszelék
vanília esszencia
Elkészítés
Elkészítés
A tésztához a tojásfehérjét pár csepp citromlével kemény habbá verjük. Hozzáadjuk a cukrot, a kókuszreszeléket és a sütőporos lisztet. Sütőpapírral bélelt tepsibe rakjuk és kb.180 fokon megsütjük. Akkor van kész, amikor a széle barnulni kezd. Ne szárítsuk ki.
A tojássárgáját kikeverjük a liszttel, felöntjük a tejjel, ízesítjük egy kevés vanília esszenciával, és állandó kavargatás közbe sűrű péppé főzzük. Miután kihűlt összekavarjuk a cukros vajjal vagy margarinnal.
A krémet a tésztára simítjuk, és megszórjuk kókuszreszelékkel.
A tojássárgáját kikeverjük a liszttel, felöntjük a tejjel, ízesítjük egy kevés vanília esszenciával, és állandó kavargatás közbe sűrű péppé főzzük. Miután kihűlt összekavarjuk a cukros vajjal vagy margarinnal.
A krémet a tésztára simítjuk, és megszórjuk kókuszreszelékkel.
Tálalás
Lehet díszíteni ki-ki, ahogy akarja. Én gránátalma magot raktam mindegyik szeletre.

Kedvencnek jelölöm
Raffaello szelet
Hozzávalók
Krém:
7 tojássárgája
2 dl tej
2 evőkanál liszt
1 csomag vaj vagy margarin
10 dkg cukor
10 dkg kókuszreszelék
vanília esszencia
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A tésztához a tojásfehérjét pár csepp citromlével kemény habbá verjük. Hozzáadjuk a cukrot, a kókuszreszeléket és a sütőporos lisztet. Sütőpapírral bélelt tepsibe rakjuk és kb.180 fokon megsütjük. Akkor van kész, amikor a széle barnulni kezd. Ne szárítsuk ki.
A tojássárgáját kikeverjük a liszttel, felöntjük a tejjel, ízesítjük egy kevés vanília esszenciával, és állandó kavargatás közbe sűrű péppé főzzük. Miután kihűlt összekavarjuk a cukros vajjal vagy margarinnal.
A krémet a tésztára simítjuk, és megszórjuk kókuszreszelékkel.
A tojássárgáját kikeverjük a liszttel, felöntjük a tejjel, ízesítjük egy kevés vanília esszenciával, és állandó kavargatás közbe sűrű péppé főzzük. Miután kihűlt összekavarjuk a cukros vajjal vagy margarinnal.
A krémet a tésztára simítjuk, és megszórjuk kókuszreszelékkel.
Tálalás
Lehet díszíteni ki-ki, ahogy akarja. Én gránátalma magot raktam mindegyik szeletre.







Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?