"Égetett" pogácsa
Hozzávalók
Tészta:
16 dkg trappista sajt
4 dl tej
16 dkg vaj
só
32 dkg liszt
6 tojás
Tetejére:
1 tojás
Töltelék:
1 evőkanál vaj
1 evőkanál liszt
2,5 dl tej
só
bors
szerecsendió
2 kockasajt
5 dkg darált kolbász
Elkészítés
Elkészítés
A sajtot lereszeljük. A tejet a vajjal forrásig hevítjük, hozzáadjuk a sót, a lisztet és habverővel csomómentesre keverjük. Addig főzzük, amíg el nem válik az edény falától. Ezután hagyjuk kihűlni. Utána beleütjük a 6 tojást és a sajtot is belekeverjük. Vizes kézzel gombócokat formálunk belőle, vagy csillagcsöves zsákba tesszük, és mint a képviselőfánkot kinyomjuk vajjal kikent tepsibe. A tetejüket felvert tojással kenjük meg. aranybarnára sütjük őket. A krémből besamelmártást készítünk és beletesszük a ledarált kolbászt és a sajtot. A kis pogácsákat kettévágjuk és betöltjük a krémmel. De töltelék nélkül is nagyon finom.




Kedvencnek jelölöm
"Égetett" pogácsa
Hozzávalók
Tészta:
16 dkg trappista sajt
4 dl tej
16 dkg vaj
só
32 dkg liszt
6 tojás
Tetejére:
1 tojás
Töltelék:
1 evőkanál vaj
1 evőkanál liszt
2,5 dl tej
só
bors
szerecsendió
2 kockasajt
5 dkg darált kolbász
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A sajtot lereszeljük. A tejet a vajjal forrásig hevítjük, hozzáadjuk a sót, a lisztet és habverővel csomómentesre keverjük. Addig főzzük, amíg el nem válik az edény falától. Ezután hagyjuk kihűlni. Utána beleütjük a 6 tojást és a sajtot is belekeverjük. Vizes kézzel gombócokat formálunk belőle, vagy csillagcsöves zsákba tesszük, és mint a képviselőfánkot kinyomjuk vajjal kikent tepsibe. A tetejüket felvert tojással kenjük meg. aranybarnára sütjük őket. A krémből besamelmártást készítünk és beletesszük a ledarált kolbászt és a sajtot. A kis pogácsákat kettévágjuk és betöltjük a krémmel. De töltelék nélkül is nagyon finom.









Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?