Kakaós somlói galuska
Hozzávalók
Piskótához:
4 tojás
16 dkg liszt
12 dkg cukor
4 ek hidegvíz
1/2 cs Dr. Oetker Sütőpor
4 dkg Dr. Oetker Holland Kakaó sütéshez
Pudinghoz:
1 cs Dr. oetker Eredeti Puding csokoládéízű
6 kk cukor
5 dl tej
Elkészítés
Elkészítés
A piskótához a tojások sárgáját habosra keverjük a cukorral és a vízzel. Ezután adjuk hozzá a sütőporral és kb. 4 dkg kakaóval elkevert lisztet.
A tojások fehérjét kemény habbá verjük, és óvatosan a kakaós masszába forgatjuk.
Előmelegített sütőben megsütjük (tűpróba!). Miután a piskótánk elkészült és kihűlt, csíkokra vágjuk, és úgy tesszük a fél adagot egy nagy tálba.
Meglocsoljuk a csokis pudinggal, dióval megszórjuk, és adunk hozzá egy kis rumot, vagy aromát. Jöhet a piskóta többi része. Erre ugyanúgy kerül puding és dió, valamint az olvasztott csoki!
Tejszínhabbal tálaljuk.
A tojások fehérjét kemény habbá verjük, és óvatosan a kakaós masszába forgatjuk.
Előmelegített sütőben megsütjük (tűpróba!). Miután a piskótánk elkészült és kihűlt, csíkokra vágjuk, és úgy tesszük a fél adagot egy nagy tálba.
Meglocsoljuk a csokis pudinggal, dióval megszórjuk, és adunk hozzá egy kis rumot, vagy aromát. Jöhet a piskóta többi része. Erre ugyanúgy kerül puding és dió, valamint az olvasztott csoki!
Tejszínhabbal tálaljuk.

Kedvencnek jelölöm
Kakaós somlói galuska
Hozzávalók
Ezekben a gyűjteményekben található:
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A piskótához a tojások sárgáját habosra keverjük a cukorral és a vízzel. Ezután adjuk hozzá a sütőporral és kb. 4 dkg kakaóval elkevert lisztet.
A tojások fehérjét kemény habbá verjük, és óvatosan a kakaós masszába forgatjuk.
Előmelegített sütőben megsütjük (tűpróba!). Miután a piskótánk elkészült és kihűlt, csíkokra vágjuk, és úgy tesszük a fél adagot egy nagy tálba.
Meglocsoljuk a csokis pudinggal, dióval megszórjuk, és adunk hozzá egy kis rumot, vagy aromát. Jöhet a piskóta többi része. Erre ugyanúgy kerül puding és dió, valamint az olvasztott csoki!
Tejszínhabbal tálaljuk.
A tojások fehérjét kemény habbá verjük, és óvatosan a kakaós masszába forgatjuk.
Előmelegített sütőben megsütjük (tűpróba!). Miután a piskótánk elkészült és kihűlt, csíkokra vágjuk, és úgy tesszük a fél adagot egy nagy tálba.
Meglocsoljuk a csokis pudinggal, dióval megszórjuk, és adunk hozzá egy kis rumot, vagy aromát. Jöhet a piskóta többi része. Erre ugyanúgy kerül puding és dió, valamint az olvasztott csoki!
Tejszínhabbal tálaljuk.





Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?