Túrós pite
Hozzávalók
Tésztához:
4 tojássárgája
15 dkg margarin
3 dkg élesztő
30 dkg finomliszt
1,5 dl tej
1 kk cukor
Töltelékhez:
75 dkg túró
25 dkg cukor
1 cs Dr. Oetker Vanillincukor
1 citrom reszelt héja
4 tojásfehérje
Elkészítés
Elkészítés
A tojások sárgáját habosra keverjük a szobahőmérsékletű margarinnal, majd hozzáadjuk a langyos tejben és cukorban felfuttatott élesztőt. (Én porélesztőt használok, de azt is fel szoktam futtatni. Ennél a receptnél elég 1 fél csomag porélesztő)
A keverékbe belekeverjük az átszitált lisztet, és jól kidolgozzuk.
Két részre osztjuk, és legalább 1 órát pihentetjük.
Pihenés után kinyújtjuk, és margarinnal kikent tepsibe fektetjük az egyik tésztát. (Közepes tepsit használtam, nem nagyot.)
A töltelékhez a túrót simára keverjük a cukorral és a vaníliás cukorral, a citromhéjjal, végül hozzáadjuk a tojások kemény habbá vert fehérjét is.
(Én dobozos túrót használtam, sokkal krémesebb lett így.)
Ezt a krémet a nyers tésztára simítjuk. Kinyújtjuk a másik tésztát is, majd ezzel befedjük a sütinket.
Megszurkáljuk villával a tetejét, és lekenjük felvert tojással.
Addig kell sütni, amíg szép barna lesz a teteje, ez függ a sütőtől is.
A keverékbe belekeverjük az átszitált lisztet, és jól kidolgozzuk.
Két részre osztjuk, és legalább 1 órát pihentetjük.
Pihenés után kinyújtjuk, és margarinnal kikent tepsibe fektetjük az egyik tésztát. (Közepes tepsit használtam, nem nagyot.)
A töltelékhez a túrót simára keverjük a cukorral és a vaníliás cukorral, a citromhéjjal, végül hozzáadjuk a tojások kemény habbá vert fehérjét is.
(Én dobozos túrót használtam, sokkal krémesebb lett így.)
Ezt a krémet a nyers tésztára simítjuk. Kinyújtjuk a másik tésztát is, majd ezzel befedjük a sütinket.
Megszurkáljuk villával a tetejét, és lekenjük felvert tojással.
Addig kell sütni, amíg szép barna lesz a teteje, ez függ a sütőtől is.
Kedvencnek jelölöm
Túrós pite
Hozzávalók
Tésztához:
4 tojássárgája
15 dkg margarin
3 dkg élesztő
30 dkg finomliszt
1,5 dl tej
1 kk cukor
Töltelékhez:
75 dkg túró
25 dkg cukor
1 citrom reszelt héja
4 tojásfehérje
Elkészítés lépésről lépésre
Elkészítés
A tojások sárgáját habosra keverjük a szobahőmérsékletű margarinnal, majd hozzáadjuk a langyos tejben és cukorban felfuttatott élesztőt. (Én porélesztőt használok, de azt is fel szoktam futtatni. Ennél a receptnél elég 1 fél csomag porélesztő)
A keverékbe belekeverjük az átszitált lisztet, és jól kidolgozzuk.
Két részre osztjuk, és legalább 1 órát pihentetjük.
Pihenés után kinyújtjuk, és margarinnal kikent tepsibe fektetjük az egyik tésztát. (Közepes tepsit használtam, nem nagyot.)
A töltelékhez a túrót simára keverjük a cukorral és a vaníliás cukorral, a citromhéjjal, végül hozzáadjuk a tojások kemény habbá vert fehérjét is.
(Én dobozos túrót használtam, sokkal krémesebb lett így.)
Ezt a krémet a nyers tésztára simítjuk. Kinyújtjuk a másik tésztát is, majd ezzel befedjük a sütinket.
Megszurkáljuk villával a tetejét, és lekenjük felvert tojással.
Addig kell sütni, amíg szép barna lesz a teteje, ez függ a sütőtől is.
A keverékbe belekeverjük az átszitált lisztet, és jól kidolgozzuk.
Két részre osztjuk, és legalább 1 órát pihentetjük.
Pihenés után kinyújtjuk, és margarinnal kikent tepsibe fektetjük az egyik tésztát. (Közepes tepsit használtam, nem nagyot.)
A töltelékhez a túrót simára keverjük a cukorral és a vaníliás cukorral, a citromhéjjal, végül hozzáadjuk a tojások kemény habbá vert fehérjét is.
(Én dobozos túrót használtam, sokkal krémesebb lett így.)
Ezt a krémet a nyers tésztára simítjuk. Kinyújtjuk a másik tésztát is, majd ezzel befedjük a sütinket.
Megszurkáljuk villával a tetejét, és lekenjük felvert tojással.
Addig kell sütni, amíg szép barna lesz a teteje, ez függ a sütőtől is.






Hozzászólások
Ehhez a recepthez még nem érkezett hozzászólás.
Hozzászólás írása
Vélemény írásához, kérjük, jelentkezz be!
Hozzászólás törlése
Biztosan törölni szeretnéd a "" hez írt hozzászólásod?